Autor Subiect: Contul SirLancelot spart  (Citit de 233 ori)

maksut

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
    • Vezi Profilul
Contul SirLancelot spart
« : Februarie 25, 2019, 12:06:24 a.m. »
Mare atentie cu cine vorbiti si ce prieteni va faceti. Azi dimineata mi a fost spart contul acesta si odata cu el adresa de email, skype si facebook. Pentru recuperare am fost amenintata sa dau un cont metin2ro. La revedere, credeam ca este un joc serios.

[Mod]ForYou

• Global Moderator
  • Jr. Member
  • Mesaje postate: 56
  • [Global Moderator]
    • Vezi Profilul
    • Metin2ForYou
Re: Contul SirLancelot spart
« Răspuns #1 : Februarie 27, 2019, 08:01:29 p.m. »
Salut, maksut!
     Atata timp cat ai specificat ca ti-ai facut prieteni si ne-ai anuntat sa avem grija ce fel de prieteni ne facem, inseamna ca tu ai dat mai departe datele tale de logare si contul ti-a fost spart. In aceste cazuri, echipa Metin2ForYou nu este vinovata! Sunteti permanent anuntati sa nu dati mai departe datele personale de logare ABSOLUT nimanui!
     Ne pare rau pentru ce ti s-a intamplat, speram sa revii pe viitor cu un cont nou. O zi frumoasa in continuare!

Va multumim! Echipa Metin2ForYou!
                   [VIP]Roska
« Ultima Modificare: Aprilie 09, 2019, 10:58:40 p.m. de [VIP]Roska »
“Cursele de mașini au luat naștere la cinci minute după ce a fost construită a doua mașină” - Henry Ford

maksut

• Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
    • Vezi Profilul
« Răspuns #2 : Martie 08, 2019, 10:38:06 p.m. »
Tocmai asta este ca eu NU mi am dat datele de contact la nimeni pentru ca NU cunosteam pe nimeni. M am trezit ca mi au fost luate datele de contact de aici, lucru specificat de cel care mi a spart si contul de fb. Chiar el mi a spus sa nu mai pui aceiasi parola de la metin2foryou cu parola de la email...greseala mea.Dar cum a ajuns sa fie spart contul meu mt2foryou?? asta poate decat cineva din staff...rusine, era un joc ok si nu o mai lalaiti voi ca nu se poate ca am fost si eu sga si stiu ce faceam...succes.

[Mod]ForYou

• Global Moderator
  • Jr. Member
  • [Global Moderator]
    • Vezi Profilul
    • Metin2ForYou
« Răspuns #3 : Aprilie 09, 2019, 10:58:17 p.m. »
Salut, maksut!
     Clientul Metin2ForYou este protejat si nu contine virusi, asa ca din alta parte ai contractat un virus, fapt care a dus la spargerea bazei tale de date. Nimeni din STAFF nu doreste sa iti fure itemele de pe cont, deoarece interesul nostru este sa ne mentinem playerii aproape. Cum ai ajuns la concluzia ca cineva din STAFF ti-a spart contul?

Multumesc! Echipa Metin2ForYou!
            [VIP]Roska
“Cursele de mașini au luat naștere la cinci minute după ce a fost construită a doua mașină” - Henry Ford

[Mod]ForYou

• Global Moderator
  • Jr. Member
  • [Global Moderator]
    • Vezi Profilul
    • Metin2ForYou
« Răspuns #4 : Aprilie 13, 2019, 04:29:31 p.m. »
T/C - Ai facut off-topic

Va multumim! Echipa Metin2ForYou!
              [VIP]Roska